Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.

Mahatma Gandhi

Psychoterapia

Konsultacja psychologiczna

Konsultacja psychologiczna to zwykle jedno do trzech spotkań z psychoterapeutą, mających na celu wstępne określenie problemu. Terapeuta pomaga w rozpoznaniu lub dookreśleniu tego, co klient chce zmienić, osiągnąć. Podczas konsultacji terapeuta pomaga w wybraniu właściwej formy dalszej pomocy (np. psychoterapia indywidualna, psychoterapia grupowa lub wizyta u innego specjalisty). Konsultacje mogą mieć również charakter doradczy i psychoedukacyjny. Konsultacja trwa 50 minut.

 

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna to dłuższa forma pomocy polegająca na regularnych spotkaniach z psychoterapeutą, zazwyczaj o stałej godzinie, z częstotliwością jednego spotkania w tygodniu. Terapia Gestalt jest procesem uświadamiania i rozwiązywania osobistych oraz emocjonalnych problemów klienta, który realizuje się poprzez kontakt klienta i psychoterapeuty. Psychoterapia może trwać od kilku do kilkudziesięciu miesięcy, pojedyncza sesja trwa 50 minut.

 

Psychoterapia par

Psychoterapia par skierowana jest do osób pozostających w związku, którym zależy na nim, lecz z różnych przyczyn, czują się w nim nieszczęśliwi. Psychoterapeuta pomaga odkryć partnerom mechanizmy, które nieświadomie stosują i które mają negatywny wpływ na relację oraz komunikację między nimi. Para wypracowuje sposoby poprawiające komunikację w związku. Terapia pary ma na celu pomoc parze w znalezieniu wzajemnego zrozumienia, rozwiązania problemów oraz poprawieniu jakości związku. Psychoterapia par to kilka do kilkunastu spotkań, sesja trwa 90 minut.

 

Konsultacje dla rodziców

Konsultacje dla rodziców mają na celu rozpoznanie problemu z jakim zgłaszają się rodzice oraz znalezieniu możliwości pomocy w trudnościach wychowawczych. Terapeuta wspiera rodziców w rozwiązaniu problemu, zrozumieniu tego co jest i wskazaniu adekwatnej dalszej pomocy.

 

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt, prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową oraz warsztaty rozwojowe. Kocham to, co robię. Wierzę, że jesteśmy na tym świecie po to, aby się rozwijać i kochać. Uwielbiam inspirować innych i siebie do zmian, wzrostu.

Od pięciu lat z namiętnością oddaję się pasji tańca metodą 5Rytmów według Gabrielle Roth. Gestalt nauczył mnie, że to, co czuję, jest ważne, a 5Rytmów pozwoliło mi czuć wolność i radość w wyrażaniu oraz realizowaniu swoich pragnień.