Niepokazywanie własnych uczuć może dawać człowiekowi poczucie siły w związkach, ale jednocześnie wyklucza możliwość zaufania. W ten sposób samokontrola, która wydaje się cechą godną podziwu, jest przejawem strachu przed miłością.

Alexander Lowen

Kontakt z Gabinetem Psychoterapii w Zawierciu

Moje gabinety psychoterapii mieszczą się w Katowicach oraz Zawierciu. Udzielam w nich fachowej pomocy psychologicznej dla pacjentów indywidualnych, jak również prowadzę też psychoterapię par i psychoterapię grupową. Stosuję formy psychoterapii Gestalt, która opiera się na partnerskich relacjach i pogłębionej pracy z pacjentem w celu znalezienia przyczyn jego problemów oraz sposobu ich rozwiązania.

Zajmuję się leczeniem nerwicy, depresji i stresu oraz zaburzeń nastroju i napadów paniki.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczącego moich usług, proszę o kontakt pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail.


Kontakt

GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY – ZAWIERCIE

ul. Wierzbowa 16/8
42-400 Zawiercie


Joanna Majda-Kostrz

tel. 664 193 208
e-mail: majdakostrz@gmail.com

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.psychoterapiakatowice.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TERAPIA GESTALT Joanna Majda-Kostrz, Wierzbowa 16/8 42-400 Zawiercie, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem majdakostrz@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny