Jestem psychoterapeutką Gestalt.
Mogę Ci pomóc odnaleźć własną drogę rozwoju.

Joanna Majda-Kostrz

Psychoterapia i rozwój osobisty – o mnie

W gabinetach psychoterapii w Zawierciu i Katowicach przyjmuje Pani Joanna Majda-Kostrz, która specjalizuje się w psychoterapii i rozwoju osobistym.

Jest certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt. Wykształcenie w tym kierunku zdobyła w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Posiada certyfikat Instytutu Terapii Gestalt. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt PTPG. Uzyskała Certyfikat Psychoterapeuty PTPG – dokument ten potwierdza standardy prowadzenia psychoterapii zgodnie z zasadami EAGT oraz standardami opracowanymi przez Polską Radę Psychoterapii.

Certyfikat Psychoterapeuty PTPG jest dokumentem potwierdzającym kompetencje kliniczne umożliwiające prowadzenie psychoterapii w różnych warunkach i z różnymi, nawet bardzo wymagającymi pacjentami. Osoby posiadające ww. dokument mogą prowadzić psychoterapię w publicznej i niepublicznej służbie zdrowia oraz w ramach praktyki prywatnej.

Pani Joanna jest członkiem zwyczajnym EAGT (European Assocaction of Gestalt Therapy) i otrzymała European Certificate of Gestalt Psychotherapy, – dokument potwierdzający ukończenie podyplomowego szkolenia zgodnego ze standardami EAGT.

Jej wiedza, doświadczenie i empatia sprawiają, że doskonale współpracuje z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Posiada również niezbędne przygotowanie do prowadzenia psychoterapii par. Towarzyszy osobom, które są w kryzysie emocjonalnym i poszukują drogi do odnalezienia siebie i pełnego wykorzystania swoich możliwości. Pomaga w leczeniu nerwicy oraz depresji, a także innych problemów takich jak zaburzenia nastroju czy napady paniki. Wykazuje przy tym pełne zrozumienie dla zgłaszających się do niej pacjentów i zapewniam im profesjonalną pomoc psychologiczną.

 

Kilka słów o sobie

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt, prowadzę psychoterapię grupową i indywidualną oraz warsztaty rozwojowe. Wierzę, że jesteśmy na tym świecie po to, aby się rozwijać i prawdziwie przeżyć swoje życie. Uwielbiam inspirować innych i siebie do zmian, wzrostu. Regularnie biorę udział w konferencjach i treningach rozwojowych dla psychoterapeutów. Z wielką przyjemnością poznaję nowe techniki pracy mojego zawodu, z których chętnie korzystam w gabinecie. Szczególnie fascynuje mnie mądrość ciała. Uczestniczę w wielu warsztatach rozwojowych pracy z ciałem prowadzony między innymi metodą Lowena, Open Floor, 5 Rytmów, Life Art Process. Własny rozwój traktuję jako obowiązek 😉 psychoterapeuty. Gestalt nauczył mnie, że to, co czuję, jest ważne, a 5Rytmów pozwoliło mi czuć wolność i radość w wyrażaniu oraz realizowaniu swoich pragnień.

 

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt, prowadzę psychoterapię grupową i indywidualną oraz warsztaty rozwojowe. Kocham to, co robię. Wierzę, że jesteśmy na tym świecie po to, aby się rozwijać i kochać. Uwielbiam inspirować innych i siebie do zmian, wzrostu.

Od pięciu lat z namiętnością oddaję się pasji tańca metodą 5Rytmów według Gabrielle Roth. Gestalt nauczył mnie, że to, co czuję, jest ważne, a 5Rytmów pozwoliło mi czuć wolność i radość w wyrażaniu oraz realizowaniu swoich pragnień.